Euronet Car Rental

euronetCarRental

Euronet Car Rental İstanbul İzmir, Antalya, Ankara, Kayseri, Malatya ve çevre il/ilçelerde araç kiralama hizmeti vermektedir. Filosundaki son model Ekonomik, Konfort, Lüks, Vip, Limuzin arabaları 60 TL'den başlayan fiyatlarla günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz...
Euronet geniş araç seçenekleri ile kısa vadeli kiralamalar ve Filo Kiralama, Limuzin Kiralama imkanları ile hizmetinizdedir. Şirket üzerinden vip minibüs kiralama ve tatil, uçak rezervasyon hizmeti alabilirsiniz.
İstanbul için ihtiyacınıza uygun dizel araçları, ekonomik fiyatlarla kiralamak için Euronet Car Rental şirketinin aşağıdaki telefon bilgileri üzerinen hizmet alabilirsiniz.


Telefon
E-Posta
Web
Adres
444 22 07 - 212 603 61 82
Istanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Yeşilköy / İstanbul
Araçlar
Fiyat
Ekstra Hizmetler
Ekonomik, Konfort, Lüks, Vip, Limuzin Araç Kiralama Seçenekleri
60'den başlayan fiyatlar ile...
Şoför, Navigasyon

rent

Euronet Car Rental Yeşilköy / İstanbul Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havaalanı, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa Ucuz Araç Kiralama ve Yolcu Transfer İmkanları İle Hizmetinizdedir!
Yeşilköy Araç Kiralama ve İstanbul Araç Kiralama İçin Telefon Numarası : 444 22 07 - 212 603 61 82

One thought on “Euronet Car Rental

  1. merhaba ben arac kiralamak istiyorum en ucuz araciniz hangisi ise bana fiyat olarak gönderirseniz sevinirim araci 9 20 de saat 9 da alip 10cu ayin 11saat 9 da teslim edecegim alip ve teslim yerim esenboga havalimani SAyGILAR

Yorum Yap

E-Posta adresiniz gizli kalacaktır. Doldurulması gereken bilgiler *